• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Medikal Gazlar

Medikal Gazlar

Kullanıldığı yerler: 

 

Medikal Oksijen gazı ve Narkoz olarak bilinen Protoksit D’Azot gazı, Sağlık Bakanlığı yetkililerince denetlenmiş, üretim ve dolum izni verilmiş olan fabrikalarda kapalı sistem olarak üretilmektedir.

Oksijen Gazı, Sağlık Bakanlığı yetkililerince denetlenmiş merkezlerimizde, 4 farklı noktadan yapılan analizler neticesinde likit olarak üretilmektedir.Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenerek dolum izni alınmış medikal gaz dolum ünitelerimizde kontaminasyon riskini yok edecek şekilde tüplere doldurulmakta, doldurulan tüpler tüp seri numarasına göre analiz edilerek sertifikalandırılmaktadır.

Medikal Oksijen gazı, kullanım durumuna göre likit fazda kriyojenik kaplarda ya da gaz fazda tüpler içerisinde müşterilerimize sunulmaktadır.

Medikal Oksijen tüplerinin dolum ve sertifika işlemlerinin tamamlanmasının ardından tüpler itina ile kapaklanmakta, mühürlenmekte, parti numarası ve dolum takibi içeren etiket yapıştırılmaktadır.  Mühürleri bozulmuş, etiketi ve sertifikası olmayan Medikal Oksijen tüplerinin kullanılmayarak şirketimize iade edilmesini tavsiye etmekteyiz.

Protoksit D’Azot Gazı, fabrikalarımızda çeşitli saflaştırma aşamalarından geçirilerek üretilmekte ve tüplere doldurulmaktadır. Dolum sonrasında yapılan analizler neticesinde kullanıma uygun olan tüpler mühürlenmekte ve tanıma kartları takılarak müşterilerimize sunulmaktadır. Mühürleri bozulmuş, tanıma kartı olmayan Protoksit D’Azot tüplerinin kullanılmayarak şirketimize iade edilmesinitavsiye etmekteyiz.

Ayrıca sterilizasyonda kullanılan Etilen Oksit Gazı ve medikal cihazlarda kullanılan Kan gazı ve Difüzyon gazı olarak isimlendirilen karışım gazları stoklu ürünlerimiz olup, cihazların özelliklerine göre farklı karışım oranlarında müşterilerimize sunulmaktadır.

 

 

 

 

 

 

   

 

Bize Ulaşin

Emek Gaz 

Bize Ulaşın

0216 307 21 66

0216 307 22 66

fax 0216 307 28 32

Pendik kurtköy


Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.84806.8755
Euro7.75457.7856
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret67931
Takvim